6 October 1914. Opheffing van tollen. De Raad der gemeente Heemstede Gezien het praeadvies van Burgemeester en Wet- houders van 15 September 1914; BESLUIT le Met ingang van 1 Januari 1915 op te heffen den tol op den Binnenweg en de Camplaan en der- halve niet opnieuw vast te stellen de Verordening op de heffing van tolgelden op den Binnenweg en de Camplaan, welke verordening tot genoemden datum is goedgekeurd 2e Met ingang van 1 Januari 1915 eveneens op te heffen den tol op de Leidsche Vaart en den weg daarlangs en derhalve met ingang van dien datum in te trekken de Verordeningen op de heffing en op de invordering van tolgelden op de Leidsche Vaart en den weg daarlangs binnen de gemeente Heemstede, vastgesteld den 9 Februari 1910; 3e Voor den van de gemeente Haarlem overge- nomen tolgaarder-wegwerker met ingang van 1 Januari 1915 de vaste inkomsten te bepalen op f 8,— per week met vrij wonen in de voormalige tolgaarders- woning aan den Leidschenvaartweg en de wisselende inkomsten op tien percent van de ontvangst wegens precariorechten, zullende Burgemeester enWethouders voor zijne werkzaamheden eene instructie vaststellen 4e Burgemeester en Wethouders te machtigen om met ingang van 1 Januari 1915 de voormalige tol- gaarderswoning aan den Binnenweg als dienstwoning in gebruik te geven aan een persoon in gemeentedienst en om de tolboomen enz. weg te ruimen, behalve het tolhek op den Leidschenvaartweg. Aldus gedaan ter openbare vergadering van den 6 October 1914. Dc Voorzittcr, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 21