26 November 1914. De voorgestelde wijzigingen zullen voor 1915 tot onmiddellijk gevolg hebben, dat aan den gemeente- Opzichter eene tegemoetkoming in de huishuur wordt verleend van een honderd gulden. Bij de regeling der jaarwedden van den Gemeente- opzichter en den Inspecteur van Politie met ingang van 1 Januari 1913 zijn deze zoo vastgesteld, dat het maximum der jaarwedde van den Inspecteur van Poli- tie met inbegrip van tegemoetkoming huishuur en kleeding f 50bleef boven dat van den Gemeente- opzichter, wegens de duurdere kleeding. Door de nieuwe regeling zou dit juist andersom worden. Het lag in onze bedoeling bij de begrooting eeni- ge verhooging voor te stellen van de jaarwedde van den Inspecteur van Poiitie, die zeer actief is en wiens jaarwedde in verband met zijne positie niet te hoog is te achten. De tijdsomstandigheden hebben ons evenwel daarvan teruggehouden, maar nu meenen wij bij uitzondering in verband met het bovenstaande een voorstel te mogen doen tot verhooging van diens jaarwedde met een honderd gulden en bieden daarom ter vaststelling aan bijgaand besluit tot wijziging der Verordening regelende de samensfelling en de jaar- wedden van het personeel der plaatselijke politie. Ten slotte wenschen wij op te merken, dat zooals reeds bovenvermeld voor het personeel ter secretarie de uitgaven over 1915 waarschijnlijk f 250,— minder zullen bedragen dan is geraamd en dat volgens de verder bijgevoegde besluiten voor dat jaar onmiddel- lijk te wachten is eene meerdere uitgaaf van f 200. Ten Raadhuize ligt voor U ter inzage een staat vermeldende de jaarwedden welke thans door de ver- schillende categoriën van ambtenaren worden geno- ten met aanwijzing van de voorgestelde veranderingen. Heemstede, 17 November 1914 Burgemeester en Wethouders van Heemstede D. E. VAN LENNEP. De Secretaris, A. A. SWOLFS. Behoort bij de notulen der Openbare Raadsverga- dering van den 26 November 1914. De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 10