26 November 1914. 2 opgemaakt van zoo mogelijk minstens twee personen. Elke benoeming geschiedt aanvankeiijk voor den tijd van ten hoogste één jaar. Bij gebleken geschiktheid volgt eene vaste benoe- ming, ingaande op het tijdstip, waarop de tijdelijke aanstelling eindigt. Indien op eene dijdelijke aanstelling eene vaste aan- stelling volgt, dan wordt ook die tijdelijke diensttijd voor periodieke verhooging in aanmerking genomen. De ambtenaren moeten vöör hunne vaste aanstelling door den aangewezen gemeente-arts geneeskundig onderzocht en lichamelijk geschikt zijn bevonden. Artikel 4. 1. De ambtenaren worden in den regei aangesteld op de minima, genoemd in artikel 2. 2. Bij gebleken geschiktheid, ijver en getrouwe plichtsbetrachting, ter beoordeeling van Burgemeester en Wethouders, in overleg met den Gemeente-secretaris, worden de wedden verhoogd met 50.telkens na volbrachten twee-jarigen diensttijd, in de gemeente Heemstede, in den rang, waarin zij werkzaam zijn, totdat het maximum is bereikt. Wordt eene verhooging niet toegekend, dan heeft de ambtenaar recht van beroep op den Gemeenteraad, in te stellen binnen twee weken, nadat het met redenen omkleede besluit tot niet-toekenning te zijner kennis is gebracht. Burgemeester en Wethouders zijn bevoegd in bij- zondere gevallen verhoogingen vroeger toe te kennen, dan in de voorgaande alinea is bepaald. Artikel 5. 1. Indien de Ambtenaren ter Secretarie tevens zijn bezoldigde Ambtenaren- van den Burgerlijken Stand, dan worden de jaarwedden, die zij als Ambtenaren ter Secretarie genieten, verminderd met een bedrag, gelijk staande aan dat der jaarwedden, hun als Ambtenaren van den Burgerlijken Stand toegekend, met dien ver- stande evenwel, dat het totaal bedrag der jaarwedden als Ambtenaar ter Secretarie en Ambtenaar van den Burgerlijken Stand 100,— hooger mag zijn dan het bedrag, dat zij volgens deze verordening genieten als Ambtenaar ter Secretarie.

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 12