Onderhandsche Aanbesteding ophalen en verwij- deren van haardasch, huisvuilnis en heer în de gemeente Heemstede voor het jaar 1915. November 1914. 1 Aan den Raad der gemeente Heemstede. Wii hebben de eer U mede te deelen, dat het oor- spronkelijk onze bedoeling was, weder tot °Penba^ aanbesteding over te gaan, voor den tijd van dne jaar van het ophalen en verwijderen van haardasch, huisvuilnis en beer, doch wij meenen dat, wegens de buitengewone omstandigheden daaraan te veel bezwa- ren in den weg staan, aangezien door geen aannemer thans een juiste berekening over een termijn van drie jaren voor de uitvoering dezer werkzaamheden kan worden gemaakt. R de jong te Heemstede, aan wien bij openbare aanbesteding, gehouden op M November tqil. is oD-redragen het ophalen en verwijderen van haardasch, huisvuilnis en beer, in deze gemeente gedurende de iaren 1912 1913 en 1914 heeft behoorhjk aan zijne verplichtingen voldaan De werkzaamheden, volgens die aanbesteding heeft hij voor den met hoogen pnjs van f 2653.60 voor het laatste jaar verricht Hii is r.u bereid, die werkzaamheden ook voor het jaar 1915 te blijven verrichten voor een bedrag van f 3173 60 of f 520.meer welk bedrag in verhou- dine met de uitbreiding van de gemeente en in verband met de verhooging van prijzen van paarden- voeder enz. billijk is te achten. Bii de vorige openbare aanbesteding werd behalve door hem, door twee anderen ingeschrevenen, res- pectievelijk voor f 3150,- en f 3631,40 per jaar. Wii meenen U dus te moeten voorstellen dit werk aan R. de Jong op te drageu en het hierbijgaande besluit te nemen. Heemstede, 3 November 1914. Burgemeester en Wethouders van Heematede, D. E. VAN LENNEP. De Secretaris, A. A. SWOLFS. Behoort bij de notulen der Openbare Raadsverga- dering van den November 1914. Voorzitter. De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 29