Z4 November 1914. 3 Ingeval bovengenoemde dagen op algemeen erken- de Christelijke feestdagen of door Burgemeester en Wethouders aan te wijzen feestdagen 'vallen, dan is de aannemer verplicht op den daaraan voorafgaanden of den daarop volgenden dag het werk te verrichten. s het voor hem zelf een kerkelijke feestdag, dan îs hij daartoe eveneens gerechtigd, maar in beide geval- moet hij den inwoners daarvan tijdig kennis geven. Bij ongunstig weder kan hij, mits met goedkeuring van den Burgemeester, het ophalen een dag uitstellen, Hij zal aan alle perceelen vooraf van zijn tegen- woordigheid blijk behooren te geven door het luiden van een handbel en door aan te schellen, als er een schel aanwezig is. De verplichting tot het ophalen van haardasch en huisvuilnis bestaat niet voor de perceelen gelegen langs de Leidschevaart vanaf Bennebroek tot aan den weg naar Boekenroode, langs de Manpadslaan, de Houtvaart en voor de overige perceelen, die op meer dan 100 Meter van den openbaren weg zijn gelegen. |n het laatste geval is hijtot ophalen verplicht, wan- neer de bakken of andere voorwerpen aan den open- baren weg zijn geplaatst. Haardasch of huisvuilnis, welke op straten of wegen zijn geraakt, moeten ook door hem verwijderd worden, en geregeld moet het van gemeentewege langs den weg verzamelde straatvuil door hem worden opgeruimd op°de dagen. waarop de gemeente-opzichter hem zulks opdraagt. Minstens eenmaal per week moet hij de straatkolken in de Gemeentewegen uitscheppen. Hij is verplicht om bij die inwoners, welke hem hun wensch daartoe kenbaar maken, zoo spoedig mogelijk na die aanzegging beer- en andere putten te ledigen behalve aan de perceelen, waar hij als bovengenoemd geen haardasch en huisvuilnis behoeft op te halen. Wanneer hij reeds driemaal in hetzelfde kalenderjaar denzelfden beer- of anderen put heeft geledigd, mag hij verder voor elke lediging van dien put in dat kalen- derjaar f 1 aan dengenen, op wiens verzoek hij den put ledigt, in rekening brengen. Hij is verplicht ook aan die perceelen, waar hij als bovengenoemd geen haardasch en huisvuilnis behoeft up te halen, wanneer ze per as bereikbaar zijn, des- verlangd beer- en andere putten te ledigen tegen be-

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 31