November 1914. 6 Wethouders, te wijten zijn aan opzet, schuld of nala- tigheid van den aannemer of zijn personeel. Geen reparatie wordt door de gemeente betaald, tenzij daartoe van gemeentewege last is gegeven. De verdere voor de goede uitvoering benoodigde materialen en werkkrachten komen allen ten laste van den aannemer Burgemeester en Wethouders behouden zich de be- voegdheid voor om de schuur, de bergplaats, de wa- gens en het materiaal ook voor andere doeleinden te gebruiken, of te doen gebruiken zonder schadevergoe- ding aan den aannemer. Deaannemer is verplicht van gebreken aan het materiaal ontstaan onmiddellijk aan den Gemeente-Opzichter kennis te geven. Hij is aansprakelijk voor alle daden van zijn pesoneel. Art. 6. Het gras- en rietgewas staande op het in art. 2 be- doelde terrein komt zoolang de overeenkomst duurt ten bate van den aannemer, voorzoover dat terrein niet voor den reinigingsdienst of voor andere doeleinden volgens dat artikel wordt gebruikt. De aannemer is verplicht de slooten te onderhouden len genoegen van en volgens aanwijzing door Burge- meester en Wethouders of iemand van hunnentwege, volgens keur van Rijnland en bovendien als volgt de sloot tusschen het terrein en de Molenwerfslaan geheel, de sloot tusschen het terrein langs de Molenwerfslaan en het weiland van den heer G N. Aberson geheel ter breedte van 2 Meter op de waterlijn en ter diepte van 1.60 M A. P. de sloot tusschen het rietland en het weiland voor- noemd ter halve breedte langs het rietland, de sloot tusschen het rietland van de gemeente en dat van den heer G. N. Aberson en het Rijk geheel ter breedte van 3.50 M. op de waterlijn en ter diepte van 1.60 M. A. P. Art. 7. De aannemer verbindt zich voor den tijd van één jaar, aanvangende den 1 Januari 1915 en eindigende den 31 December 1915. Burgemeester en Wethouders behouden zich echter het recht voor^ de overeenkomst ten allen tijde wegens

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 34