November 1914. 7 overtreding of niet nakoming der voorwaarden of om andere redenen in het belang der gemeente te verbreken. Art. 8. Bij niet voldoende nakoming zijner verplichtingen ter beoordeeling van Burgemeester en Welhouders, zal door hen den aannemer eene boete kunnen worden opgelegd, voor ieder verzuim telkens ten hoogste van f 10.—, terwijl het gebrekkige onmiddellijk ten kosten van den aannemer zal worden hersteld, welke boeten en koéten in de eerste plaats zullen gekort worden op de aanneemsom, of zoo deze daartoe niet toerei- kend mocht zijn, op hem of op twee door hem te stellen soliede borgen zullen verhaald worden. De schade. door hem of zijn personeel aan het ei- gendom der gemeente toegebracht, zal door hem ver- goed moeten worden en het bedrag zal gekort worden als in de eerste zinsnede van dit artikel vermeld. Art. 9. De betaling zal geschieden op den eersten Zaterdag van iedere maand, voor het eerst op den eersten Za- terdag van Februari 1915, en voor het laatst op den eersten Zaterdag van Januari 1916, telkens met een twaalfde van de aanneemsom, verminderd met f 100, welke f 100 bij den laatsten termijn zal worden uitbe- taald, alles be'houdens het bepaalde bij de artikelen 7 en 8. Yan den aannemer zal wegens het rijden met wa- gens voor den reinigingsdienst in de Gemeente geen tolgeld geheven worden. Art. 10. Geschillen omtrent de uitlegging van deze voor- waarden worden door Burgemeester en Wethouders in hoogste ressort beslist en de aannemer en zijn borgen zullen zich aan hunne uitspraak hebben te on- derwerpen. Gedaan ter openbare vergadering van den Raad der gemeente Heemstede, van den November 1914. De Voorzitter, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 35