Onderhandsche Aanbesteding vervoer van puin enz. voor het jaar 1915. 26 November 1914. Aan den Raad der Gemeente Heemstede De Wed. J. van Schagen te Heemstede, aan welke krachtens raadsbesluit van 23 December 1913 bij on- derhandsche aanbesteding is opgedragen het vervoer van puin, grint, sintels en andere materialen ten behoe- ve van de wegen voor het jaar 1914 evenals dit reeds was geschied over de jaren 1911, 1912 en 1913, heeft steeds behoorlijk en tot tevredenheid aan hare ver- plichtingen voldaan, en de werkzaamheden voor een billijken prijs verricht. Zij is bereid die werkzaamheden te blijven verrich- ten gedurende het jaar 1915 voor een iets hooger ge- steld tarief en wel dat in plaats van 60 cent per M3. 70 cent moet worden betaald en bij vervoer per dag in plaats van f 4,— een bedrag van f 5 per dag Tevens is zij bereid tot het beschikbaar stellen van een man en paard voor de bediening van sproeiwagen en veegmachine, waarvoor per dag f 5moet worden betaald, per halven dag f 2.50 en voor de daarop vol- gende uren 50 cent, terwijl voor uren gedurende minder dan een halven dag 60 cent per uur moet worden betaald. Bovengenoemde tarieven zijn in verband met de prijsstijgingen van voeder voor paarden enz. niet on- billijk te achten. In verband met de bijzondere tijdsomstandigheden wordt het niet wenschelijk geoordeeld thans deze werkzaamheden in combinatie te brengen met de aan- neming van het ophalen en verwijderen van haardasch, huisvuilnis en beer, doch wordt het beter geacht, om ze evenals dat werk voor een jaar onderhands aan te besteden. Wij meenen U hierom te moeten voorstellen ge- noemde werkzaamheden aan de Wed. j. van Schagen op te dragen en het hierbij gevoegde besluit te nemen. Heemstede, 3 November 1914. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, D. E. VAN LENNEP. De Secretaris, A. A. SWOLFS. Behoort bij de notuien der Openbare Raadsverga- dering van den 26 November 1914. De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 37