Onderhandsche Ă‚anhesteding Yervoer van puin enz. voor het jaar 1915. 26 November 1914. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders BESLUIT Het vervoer van puin, grint, sintels en andere ma- terialen ten behoeve van de wegen gedurende het jaar 1915 op te dragen aan de Wed. J. van Schagen te Heemstede en wel bij vervoer per M3 voor zeventig cent per M3. behalve dat de prijs voor het vervoer zal worden verhoogd tot vijf en tachtig cent per M3. wanneer genoemde materialen gebruikt worden op de Prinsenlaan en op den Glipperweg vanaf de brug over de Van Merlenvaart tot aan Bennebroek en te- vens gehaald moeten worden van de losplaats aan den Meerweg of aan de Molenwerfslaan en bij vervoer per dag voor vijf gulden per dag voor een paard met man en een wagen en voor elken wagen meer vooreen gulden meer per dag, alsmede de bediening van sproei- wagens en veegmachine voot vijf gulden per dag voor een man en een paard voor twee gulden vijftig cent per halven dag voor een man en een paard, voor da^arop volgende uren voor 50 cent per uur voor een man en een paard voor zestig cent per uur voor een man en een paard voor uren gedurende minder dan een halven dag, alles over alle twaalf maanden van een jaar door elkander genomen en zulks onder de volgende voorwaarden Artikel 1. De aanneemster is verplicht op den tijd haar door of namens Burgemeester en Wethouders aangewezen met het vervoer van puin, grint, sintels en andere materialen aan te vangen en daarmede geregeld door te gaan telkens zoolang totdat het haar opgedragen vervoer heeft plaats gehad.

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 39