26 November 1914. Van 15 November tot 1 Februari van voormiddags 7 tot namiddags 4| uur, met 1| uur schafttijd van 1 Februari tot 1 Maart van voormiddags tot namid- dags 5 uur, met 1£ uur schafttijd van 1 Maart tot 15 October van voormiddags 6 tot namiddags 6 uur, met 1; uur schafttijd van 15 October tot 15 November van voormiddags öi tot namiddags 5 uur, met U uur schafttijd. Voor besproeiing en vegen zal de aanneemster per dag werkzaam moeten zijn evenals dit hierboven voor vervoer van puin enz. is aangegeven. Art. 6. Bij niet of niet voidoende nakoming harer verpüch- tingen ter beoordeeling van Burgemeester en Wethou- ders zal de aanneemster door dit College eene boete kunnen worden opgelegd van ten hoogste f 10 telkens, terwijl Burgemeester en Wethouders bevoegd zijn op hare kosten in het gebrekkige te doen voorzien, wel- ke boeten en kosten van het aan de aanneemster ver- schuldigde zullen worden ingehouden. of op hare bor- gen verhaald. Art. 7. Burgemeester en Wethouders behouden zich het recht voor om, ook al voldoet de aanneemster aan al hare verplichtingen, wanneer hun dit goeddunkt ver- voer van materiaal als bij deze aanbesteding bedoeld of besproeiing en vegen aan anderen op te dragen, zonder dat de aanneemster daarvoor schadeloos zal worden gesteld. De aanneemster za! twee soliede borgen moeten stellen. Art. 8. De betaiing zal geschieden iedere drie maanden dus in April, Juli, October en Januari, telkens nadatde juist- heid der door de aanneemster in het begin dier maan- den ingeleverde rekening zal zijn gebleken. Art. 9. Geschillen omtrent de ten uitvoerlegging van deze voorwaarden worden door Burgemeester en Wethou- ders in hoogste instantie beslist. Gedaan ter openbare vergadering van den Raad der gemeente Heemstede, van den 26 November 1914. De Voorzitter, e Secretaris, i r~—w—

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 41