Verordening verdeeling werkzaamheden Burgerlijken Stand. 26 November 1914. De Raad der gemeente Heemstede Gelet op zijn besluit van b October 1914, waarbij aan den heer J. H. Snijder, overeenkomstig diens verzoek, met ingang van 1 Januari 1915 eervol ont- slag is verleend als Ambtenaar van den Burgerlijken Stand en zijn besluit van heden, waarbij in diens plaats met ingang van genoemden datum de heeren N. Vos, E. Vedder en F. N G. J. van Bemmel zijn benoemd tot Ambtenaren van den Burgerlijken Stand in deze gemeente Overwegende, dat door de benoeming van genoem- de ambtenaren van den Burgerlijken Stand eene na- dere verdeeling der werkzaamheden noodzakelijk wordt geacht Gezien de door Burgemeester en Wethouders op- gemaakte voordracht tot verdeeling der werkzaamhe- den tusschen de verschillende Ambtenaren van den Burgerlijken Stand Gehoord de Ambtenaren van den Burgerlijken Stand Besluit, onder intrekking der Verordening van 27 Juni 1907, gewijzigd bij besluit van 21 Februari 1912 met ingang van 1 januari 1915; lo. Vast te stellen de navolgende verordening VERORDENING regelende DE VERDEELING DER WERKZAAMHEDEN tusschen de verschillende Ambtenaren van den Burgerlijken Stand in de Gemeente Heemstede. Artikel 1 Ten overstaan van den heer Jhr. Mr. D. E. van Lennep zullen de huwelijken worden voltrokken. Art. 2. Alle overige akten betreffende den burgerlijken stand zullen als volgt worden opgemaakt lo. de huwelijksaangiften, huwelijksafkondigingen huwelijkstoestemmingen, inschrijvingen van in het buitenland voltrokken huwelijken, en echtscheidingen door den heer N. Vos

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 5