26 November 1914. 2o. de geboorteaangiften, naamsveranderingen en kindserkenningen door den heer E. Vedder, die ook de uittreksels uît de registers van den Burgerlijken Stand zal afgeven 3o. de overlijdensaangiften en inschrijvingen van ontvangen akten van overlijden overeenkomstig arti- kel 50 van het Burgerlijk Wetboek, door den heer F. N G. J van Bemmel, die ook alle verdere daar- mede in verband staande werkzaamheden zal verrichten. Met de bewaring van de registers van den Burger- lijken Stand, is belast de Ambtenaar genoemd sub 2 van dit artikel. Art. 3. Bij afwezigheid, verhindering of ontstentenis van de in artikelen 1 en 2 genoemde Ambtenaren van den Burgerlijken Stand, zal de heer A. A. Swolfs hunne werkzaamheden verrichten, met dien verstande, dat de in artikel 2 genoemde ambtenaren bij afwezigheid, verhindering of ontstentenis van een hunner, elkander vervangen. Art. 4. De heer J. H. M. van Houten of de heer, Mr. P. G. van Tienhoven zullen bij afwezigheid, verhindering of onstentenis van de in artikel 1 en 3 genoemde Amb- tenaren van den Burgerlijken Stand de nuwelijken voltrekken. Art. 5. 1 en overstaan van de in artikel 2 genoemde amb- tenaren van den Burgerlijken Stand zullen bij afwe- zigheid verhindering of ontstentenis van de in artikelen 1, 3 en 4 genoemde Ambtenaren van den Burgerlijken Stand ook de huwelijken worden voltrokken 2o. Afschrift van dit besluit te zenden aan de Amb- tenaren van den Burgerlijken Stand, aan Gedeputeer- de Staten der provincie Noord-Holland en aan den officier bij de Arrondissements-Rechtbank te Haarlem. Gedaan ter openbare vergadering van den Raad der gemeente Heemstede, van den 26 November 1914. De Voo Secretaris

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 6