Werklieden'Reglement. 8e Wijziging Loontabelien JO December 1914. De Raad der Gemeente Heemstede Gelet op ziin besluit van 2B December 1913, hou- dende wijziging in het besluit van 21 Mei 1912 waar- bii de loontabellen ter uitvoering van artikel 21 van het Werklieden-reglement werden vastgesteld Overwegende, dat de wenschelijkheid is gebleken deze regeling te herzien, door te bepalen, dat niet alleen bij aanneming of te werk stelling van een vast of voorloopig aangesteld werkman in de categorie voorman-gasstoker of gasstoker 2 baaien hemden worden verstrekt, doch ook telkens nadat die vaste of voorloopig aangestelde werklieden gedurende o2 weken in een der voormelde categoriën zullen zijn werkzaam geweest, wederom 2 stuks daar voor deze werklieden de verdere verstrekking van eon baaien hemd per jaar onvoldoende is Gezien het advies der Commissie voor de Bedrij- ven, d.d 26 November 1914; y Gehoord het voorste! van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT Onder intrekking van zijn besluit van 23 December 1913, in het raadsbesluit van 21 Mei 1912 bovenge- noemd de volgende wijziging aan te brengen Onder II. Gemeente Gas- Duinwater en Electrici- teitsbedrijven in kolom Opmerkingen achter gassto- ker en achter voorman-gasstoker te plaatsen het volgende Benevens twee baaien hemden bij aan- neming of te werk stelling van een vast of voorloo- pig aangesteld werkman in de categorie voorman- gasstoker of gasstoker wanneer ter beoordeelmg van het hoofd van den tak van dienst deze aanneming ot te werkstelling in die categorie vermoedelijk minstens 52 weken in 104 achtereenvolgende weken zal duren en daarna 2 baaien hemden, telkens nadat de vaste of voorloopig aangestelde werkman gedurende n2 weken in een der voormelde categoriën zal zijn wer.czaam ge- weest. mits op dat tijdstip niet bekend is, dat hij den gemeentedienst zal verlaten. Gedaan ter openbare vergadering van den Raad der Gemeente Heemstede van den 2B-December 1914. Jo De Voorzitter, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1914 | | pagina 1