Verkoop Bosbeek. 25 Februari 1915. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het praeadvies van Burgemeester en Wet- houders dd. 22 Februari 1915 BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen A. Aan den publieken dienst te onttrekken een strook van het wandelbosch Groenendaal ten Noorden van de Noordelijke tegenwoordige afscheiding van Bosbeek, ter grootte van ongeveer 1 H.A. zijnde een dee! van het kadastrale perceel, der gemeente Heemstede, Sectie C. No 2046, en aan dat wandelbosch toe te voegen het westelijk afgescheiden deel van Bosbeek ter grootte van ongeveer 1 Hectare, 10 Aren, zijnde een deel van het kadastrale perceel Sectie B No 1170, een en ander zooals op het terrein met piketpalen is uitgezet, met bevoegdheid om het ongebruikte herten- huis te doen sloopen B. Behoudens goedkeuring door het College van Gedeputeerde Staten van Noord Holland aan Jhr, Cii F. van de Poll te Haarlem te verkoopen Het heerenhuis genaamd Bosbeek met tuin en bosch, onder de gemeente Heemstede, ter grootte van ongeveer vijf Hectaren een en negentig Aren, kada- straal bekend in de gemeente Heemstede in Sectie C. No. 200, groot 13 Aren, 60 centiaren, No. 202, groot 8 Aren, 50 centiaren en een gedeelte ter grootte van ongeveer 5 Hectaren, 73 Aren 90 centiaren van Sectie C. No. 2046, zooals op het terrein is afgepaald en ter zoodanige juiste grootte als bij latere kadastrale i pmeting zal blijken Een en ander volgens de voorwaarden, bepahngen en bedingen, zooals zijn omschreven in het voorioo- pig koopcontract tusschen Burgemeester en Wethou- ciers en Jhr. van de Poil voornoemd gesloten en ge- Uekend op 22 Februari 1915

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 37