Verlaging van het raaximnm aantal vergnnningen tot verkoop van sîerken drank in het klein. 24 Maart 1915. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou ders Het volgende adres te verzenden Aan Hare Majesteit de Koningin der Nederlanden. MEVROUW Geeft eerbiedig te kennen de Raad der Gemeente Heemstede provincie Noord-Holland dat ingevolge art. 4, eerste lid der Drankwet het maximum aantal vergunningen voor den verkoop van sterken drank in het klein voor deze gemeente met eene bevolking van ruim 9000 zielen op heden be- draagt 36 dat het den Raad wenschelijk voorkomt, dat het maximum aantal vergunningen voor deze gemeente met toepassing van artikel 4, tweede lid, der Drank- wet worde verlaagd, evenals reeds tweemaal eene verlaging heeft plaats gehad en wel de laatste maal tot een aantal van 20, waarop het door Uwe Majesteit is vastgesteld bij besluit van 19 Juli 1910, No. 30 dat de thans bestaande 20 lokaliteiten, waar sterke drank in het klein mag worden verkocht, overal ver- spreid liggen in deze niet uitgestrekte gemeente, zoo- dat er in de geheele gemeente meer dan voldoende gelegenheid is om sterken drank in het klein te koo- pen. Redenen, waarom de Gemeenteraad voornoemd Uwe Majesteit eerbiedig voorstelt het maximum aan tal vergunningen voor den verkoop van sterken drank in het klein voor deze gemeente met ingang van 1 Januari 1916 vast te stellen op 20. Gedaan ter openbare vergadering van den 24 Maart 1915. BESLUIT De Voorzitter, De Secretaris.

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 18