Onderhandsetae verhnring van weiland. 24 Maart 1915. HEEMSTEDE, 19 Maart 1915. Aan den Raad der Gemeente Heemstede. Bij Uw besluit van 2 April 1914 werd het Molen- weitje in Groenendaal tot 1 Januari 1915 onderhands verhuurd aan E. van Beusekom te Heemstede, voorf 50. Het is onze bedoeling, dat dit perceel weiland thans zal verhuurd worden tot 1 Januari 1917, op welk tijdstip ook zal zijn afgeloopen de huur van de andere perceelen weiland gelegen in Groenendaal. Genoemde huurder Van Beusekom was niet bereid een hoogeren huurprijs te geven dan f 50per jaar terwijl J. C. Korthof te Heemstede verzocht genoemd perceel te mogen huren tegen f 55.per jaar. Van het perceel grond gelegen aan de Wippervaart kadastraal bekend in Sectie A, No. 486, groot 2 H A., 2 A. en 40 c.A., hetwelk in 1914 is aangekocht van den heer Q. van den Berg ten dienste van het kanaal- plan, was bij den aankoop het gedeelte weiland verhuurd aan C. j Kragtwijk te Heemstede voor f 100. Genoemde huurder Kragtwijk is bereid over 1915 voor het geheele perceel grond, derhalve met inbegrip van het gedeelte dat vroeger als tuingrond werd ge- bruikt, een huurprijs te geven van f 150.terwijl J. C. Korthof bovengenoemd niet bereid was daarvoor zoo hoogen huurpijs te geven. Met het oog op het kanaalplan kan de verhuring van dit perceel slechts geschieden voor het loopende jaar. Het wil ons voorkomen, dat zoowel voor het Molenweitje door Korthof als voor het perceel grond aan de Wippervaart door Kragtwijk een behoorlijke huurprijs wordt geboden, zoodat wij U voorstellen de hierbijgaande besluiten tot onderhandsche verhuring te nemen. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, Behoort bij de notulen der openbare raadsvergade- ring van 24 Maart 1915. D. E. VAN LENNEP, De Secretaris, A. A. SWOLFS. De Voorzitter, De Secretaris, 0

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 23