Ontheffing van eischen voor Oranhlokaliteiten. 29 April 1915 De Rasd der Gemeente Heemstede Gehoord de voordracht van Burgemeester en _Wet- houders om hen te machtigen, ingevolge art. 5 der Verordening van 8 Mei 1913 houdende eischen waar- aan eene lokaliteit moet voldoen om voor vergun- ning of verlof ir. aanmerking te komen, af te wijken van het bepaalde in artikel 3 van genoemde verordening voor de lokaliteit in het perceel Raad- huisstraat No 78 welke een oppervlakte heeft van 51.9286 M2 en eene gemiddelde hoogte van 2.86 M Overwegende, dat E. J. Westerveld echtgenoote van P. Dekker, wonende te Heemstede aan Burge- ireester en Wethouders heeft verzocht, om over- schrijving van de haar verleende vergunnirg voor den verkoop van sterken drank in het klein van het ptrceel Bitmenweg No. 157 naar de genoemde loka- liteit in het perceel Raadhuisstraat No. 78 Overv/egende, dat deze lokaliteit wel voldoet aan de eischen gesteld bij het Kon. Besluit ter uitvoering van art. 9 der Drankwet en daarin ook thans met vergunning sterke drank in het klein wordt verkocht, welke vergunning echter met 1 Mei aanstaande wegens overlijden der vergunninghoudster vervalt Burgemeester en Wethouders te machtigen van het bepaalde in art. 3 van bovengenoemde verordening af te wijken, indien door hen mocht worden besloten tot overschrijving van de vergunning voor den verkoop van sterken drank in het klein, verleend aan E. J. Wes- terveld echtgenoote van P. Dekker, naar het perceel Raadhuisstraat 78. Gedaan ter openbare vergadering van den 29 April BESLUIT 1915. e Voorzitter, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 17