UitSïreidieg SsGraîarie Personeel. 19 Augustus 1915. Aan den Raad der Qcmeente Heemstede. Steeds ziet de gemeente de werkzaamheden, welke haar worden opgelegd vermeerderen, wat ook ter secretarie zeer sterk wordt gevoeld. Door die voortdurende uitbreiding van werkzaam- heden is het ondanks overwerken sinds geruimen tijd niet meer mogelijk, zooals voorheen geschiedde in het belang van de gemeente en hare ingezetenen, dat alles geregeld en vlug wordt afgewerkt, doch rnoesten verschillende zaken langer uitgesteld worden dan wenschelijk is. Voor de gewone werkzaamheden verbonden aan de verstrekking van brood- en meelkaarten werd door °ns gebruik gemaakt van de slotalinea van artikel 1 der verordening van 26 November 1914, regelende den rang, het aantal, de aanstelling en de bezoldiging der Ambtenaren ter Gemeente-secretarie en zijn daar- voor twee tijdelijke schrijvers werkzaam. In uwe vergadering van 29 April 1915 is ons voor deze kosten een crediet toegestaan. Verschillende meer ingrijpende zaken vereischên zeer goede vakkennis, welke bîj tijdelijke ambtenaren niet !S te verwachten, terwijl geen tijdige afwerking daar- van met het tegenwoordige personeel kan geschieden Wij meenen daarom uwen raad in afwijking van de overgangsbepaling der bovengenoemde verordening te moeten voorstellen over te gaan tot uitbreiding van het Secretarie-personeel met een Commies op de daarvoor vastgestelde aanvangsjaarwedde van f 900. Burgerneester en Wethouders van Heemstede, Behoort bij de notulen der openbare raadsvergade- ring van den 19 Augustus 1915. Heemstede, 16 Augustus 1915. D. E. VAN LENNEP. De Secretaris, A. A. SWOLFS. De Secreta De Voorzitter.

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 23