YischTOorzieniag. 19 Augustus «S!5. Aan den Raad der Oeraeente Heemstede !n Uwe vergadering van 10 Juni 1915 werd dooronzen Voorzitter medegedeeid, dat versche zeevisch goed- koop verkrijgbaar wordt gesteld in den winkel aan den Binnenweg van den heer Kok uit Haarlem en dat pogingen zijn gedaan om ook in het Noordelijk deel der Gemeente een filiaal te doen vestigen. Deze pogingen voor een vischwinkel in het N'oor- den zijn echter afgestuit op financieele overwegingen van den heer Kok. Wij oordeelen het wenschelijk het gebruik van visch als volksvoedse! te kunnen bevorderen en heb- ben daarom de eer U te verzoeken ter onzer beschik- king te stelleri een crediet van hoogstens f 250.-— ter bestrijding der daaruit voortvloeiende kosten en om eventueel de gemeente voor een bedrag van hoogstens f 50.per winkel als borg te kunnen verbinden te- genover den vischleverancier, zulks in overeenstem ming met een tot onzen Voorzitter gericht schrijven van Uw medelid, den heer C Tromp, die daarbij tevens de wenschelijkheid uitsprak om een vischwinke! aan de Glip te vestigen. Waar wij die wenschelijkheid beamen en er wellicht nog elders in de gemeente een dergelijke winkel zou kunnen worden opgericht, vragen wij genoemd crediet Heemstede, 9 Augustus 1915. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, D. E. VAN LENNEP. De Secreîaris, A. A. SWOLFS. Behoort bij de notulen der openbare raadsvergade- ring van den 19 Augustus 1915. e Voorzitter. De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 29