Schuitenhnis aan de Prinsessekade in de leidSGhefaart. 19 Attgastus 1915. De Raad der Gemeente Heemstede Gelet op het verzoek, dd. 5 Juli 1915, van J, A. de Vries te Heemstede, om vergunning tot het bouwen van een schuitenhuis in de Leidschevaart langs de Prinsesse- kade ter plaatse door bijgaande teekening aangeduid Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wethouders toi verhuring van de voor het schuitenhuis benoodigde oppervlakte water van de Leidschevaart Gelet op de artikelen 230, 138 en 194 der Gemeentewet BESLUIT Behoudens rechten van derden en goedkeuring van Ge- deputeerde Staten der Provincie Noordholland aan J. A. de Vries te Heemstede tot wederopzeggings toe te ver- huren een gedeelte water van de Leidschevaart langs de Prinsessekade nabij het Schouwtjesplein deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend Gemeente Heemstede Sectie B. No. 3243 ter grootte van plm. 12 M2 tegen eenen huurprijs van f 0,10 per M2 en alzoo voor f 1.20 per jaar en zulks onder de volgende voorwaarden le. dat de huurpenningen ten bedrage van f 1,20 per jaar jaarlijks bij vooruitbetaling voor 1 Januari ten kantore van den gemeente-ontvanger van Heemstede moeten wor- den voldaan en voor de eerste maal over het jaar 1915 tot het volle bedrag van f 1.20 bij het sluiten van de nader te melden huurovereenkomst 2e. dat het gehuurde uitsluitend mag dienen tot lig- plaats van een schuiienhuis hetwelk moet worden gemaakt op de piaats daarvoor aangegeven op de bij dit besluit behoorende teekening 2e. dat het gedeelte water dat in gebruik zal worden genomen ten hoogste eene breedte van 2 M. en eene oppervlakte van ten hoogste 12 M2. mag hebben 4e. dat de oostelijke zijwand van het schuitenhuis moet worden geplaatst op den bovenlegger der walbe- schoeiing en voorzoover het langs die schoeiing zal wor- den geplaatst de aanwijzingen omtrent een en ander van den Gemeente-Opzichter moeten worden opgevolgd 5e. dat het schuitenhuis ten genoegen van Burgemeester en Wethouders moet worden geschilderd en verder onder- houden, dat zonder hunne toestemming in den bestaanden toestand geene verandering mag worden gebracht en alle schaden, door verdieping van het water of anderszins aan het schuitenhuis teweeg gebracht, voor rekening van den huurder komen

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 3