19 Âttgasttts 1015. 6e. dat het schuitenhuis moet worden gemaakt met eene zoogenaâmde hollandsche kap, dus niet met eene platafdekking, een en ander ten genoegen van Burgemees- ter en Wethouders 7e. dat adressant tevens voor zijne rekening ten ge- noegen van Burgemeester en Wethouders moet onder- houden de schoeiing langs de Prinsessekade voor zoover deze schoeiing door het schuitenhuis aan den openbaren dienst wordt onttrokken en dat bedoeld gedeelte schoeiing ten minste eenmaal per jaar moet worden geteerd met Stockholmer teer 8e. dat door adressant verder voor eigen rekening de vaart rondom het schuitenhuis ter breedte van 2 M. moet worden schoongehouden 9e. dat bij opzegging van de huur het gehuurde door en op kosten van den huurder binnen drie maanden, ten genoegen van Burgemeester en Wethouders voornoemd in den vorigen toestand moet worden teruggebracht, zul- lende anders Burgemeester en Wethouders het recht hebben dit voor zijne rekening te laten doen lOe. dat de prikkeldraadafscheiding, die volgens aan- wijzing van den Gemeente-Opzichter mag worden ver- wijderd, wederom volgens aanwijzing van den Gemeente- Opzichter bij het wegnemen van het schuitenhuis door den huurder in den vorigen toestand moet worden teruggebracht; lle. dat. indien de gemeente terzake van het gehuurde in de grondbelasting mocht worden aangeslagen, het bedrag van den aanslag door den huurder op de eerste aanmaning ten kantore van den Gemeente-Ontvanger voornoemd moet worden gestort 12e. dat na gedane opzegging der huur de huurder deswege geen recht op schadevergoeding zal kunnen doen gelden, doch alleen terugbetaling zal kunnen vorderen van de in evenredigheid met het nog overige gedeelte van het loopende jaar, te veel betaalde huurpenningen 13e. dat de kosten, op de te sluiten overeenkomst vaîlende, ten laste van den huurder komen. Gedaan ter Openbare Vergadering van den 19 Augustus 1915. De Voorzitter, De Secretaris.

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 4