6 October 1915. De verkrijgbaarstelling van de Anthraciet is op de voigende wijze gedacht de opslag van de kolen heeft plaats op een terrein van de gemeente-gasfabriek en wordt vandaar afgehaaid door de steenkolenhandelaren voor de klanten, waarvoor door het Steuncomité een bon is afgegeven. Op deze wijze kunnen de klanten zich van hunne gewone leveranciers laten bedienen. Bij ae berekening van gemelden prijs per H L. is er rekening mede gehouden, dat de bezorging vracht- vrij moet geschieden. De opzet der aflevering is zoodanig geregeld. dat de af te nemen hoeveelheid direct bij ontvangst moet worden voldaan, zoodat uit den aard der zaak het risico, dat het afgenomene niet geheel wordt betaald, uiterst gering is, terwijl de contrôle ên van het Steun- comité ên aan de gasfabriek voldoende waarborgen opleveren, dat eene juiste voorziening in de behoeften zal geschieden. Wanneer het Steuncomité werkelijk over eenige belangrijke hoeveelheid brandstof de beschikking zou krijgen, zal dit niet uit zijne gewone middelen kunnen worden voorgeschoten. Ten zeerste op prijs steliende de sympathieke werking van het Steuncomitê ten deze opzichte heb- ben wij de eer Uwen Raad voor te stellen 1 o. een terrein af te staan bij de gemeente-gasfa- briek voor opslag der verkregen steenkolen 2o. de gemeente garant te stellen voor de aan deze kolenvoorziening verbonden uitgaven. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, Behoort bij de notulen der openbare raadsvergade- ring van den 6 October 1915. Heemstede, 28 September 1915. D. E. VAN LENNBP. De Secretaris, A. A. SWOLFS. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 28