C>- c^Ccr^ê> -/ ^7/ i>~ Artikel 6. Er kan niet worden beraadslaagd, noch besluiten worden genomen, indien niet ten minste drie leden aanwezig zijn. Alle besluiten worden genomen met volstrekte meerderheid van stemmen. Stemming over zaken geschiedt mondeling; bij staking van stemmen beslist de Voorzitter. Stemming over personen geschiedt schriftelijk en bij onge- teekende briefjes; bij staking van stemmen beslist het lot. Wordt bij eerste stemming geen volstrekte meerderheid verkregen, dan heeft een tweede vrije stemming plaats. Is dan ook zoodanige meerderheid niet verkregen, dan heeft eene herstemming plaats over de twee personen, die de meeste stemmen hebben verkregen. Bij herstemming wordt men be- noemd met de meeste stemmen. Artikel 7. De Secretaris roept, op last van den Voorzitter, de leden ter vergadering bijeen. Het oproepingsbriefje zal ten minste tweemaal vier en twintig uur voor de vergadering aan de de leden toegezonden worden en zal de zaken vermelden, die ter vergadering zullen behandeld worden. De Secretaris woont alle bestuursvergaderingen bij en heeft daarin een raadgevende stem. Van het in de vergadering verhandelde houdt hij aanteekeningdeze aanteekeningen worden in de eerstvolgende vergadering voorgelezen en na goedkeuring door de vergadering, door den Voorzitter en den Secretaris geteekend. De Secretaris bewaart alle brieven, die hij in die hoeda- nigheid ontvangt en maakt een afschrift van alle brieven, die hij in die hoedanigheid verzendt. Hij zorgt voor eene be- hoorlijke ordening der ontvangen brieven en der afschriften van de verzonden brieven. De Secretaris is tevens Penningmeester en als zoodanig

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 41