5 Alle aanwijzingen tot betaling behoeven, om geldig te zijn, de onderteekening van den Voorzitter en den Secretaris van het fonds. Van de toelating van vereenigingen. Artikel 11 Vereenigingen, die tot het fonds wenschen te worden toegelaten, moeten daartoe een schriftelijk verzoek bij den Secretaris indienen. Bij deze aanvrage moeten wordên overgelegd een afschrift der statuten en van het huishoudelijk reglement, benevens de ledenlijst van de vereeniging en die van de werkloozen- kas, die eensluidend moeten zijn. Indien de vereeniging, die toelating vraagt, eene afdeeling van een landelijken bond is, moet worden overgelegd een exemplaar der statuten of van het reglement, waarbij de werkloozenverzekering van den bond en de verhouding van de afdeelingen tot dien bond, inzake uitkeering bij werkloosheid, geregeld is, benevens een ledenlijst der af- deeling Heemstede en een afschrift van het koninklijk be- sluit, waarbij aan den bond, eventueel het koninklijk besluit, waarbij aan de afdeeling van dien bond, rechtspersoonlijkheid is verleend. Artikel 12. In de eerstkomende vergadering, nadat een verzoek, als in het voorgaande artikel bedoeld bij den Secretaris is in- gekomen, wordt dit door het bestuur behandeld en over de toelating zoo mogelijk beslist. Het bestuur zal de toelating weigeren, indien: a. de verzoekende vereeniging, ingeval zij geen vakvereeni- ging is, minder dan 5 leden telt; b. de vereeniging of landelijke bond geen rechtspersoonlijk- heid bezit;

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 43