0~(Lséo-é>-£^ meer beantwoordt aan de voorwaarden, die niet nakomt de verplichtingen in dit reglement gesteld o£ die op verlangen van het Bestuur geen wijziging brengt in hare wekelijksche bijdrage, vervallen verklaren als zoodanig. De vervallen-ver- klaring gaat in op den datum, waarop de kennisgeving van dit besluit aan de vereeniging verzonden is. Van den bijslag. Artikel 20. De leden eener toegelaten vereeniging, die gerechtigd zijn tot eene uitkeering uit het werkloosheidsfonds hunner ver- eeniging, zullen uit het gemeentelijk fonds een bijslag ont- vangen, tot een bedrag, door het Bestuur van dit fonds met inachtneming van het daaromtrent bepaalde in het reglement voor het gemeentelijk werkloozenfonds vast te stellen. Voor het geval een persoon tegelijk lid is van meer dan eene toegelaten vereeniging, kan deze slechts krachtens zijn lidmaatschap van die vereeniging, waarvan hij het eerst als lid werd ingeschreven, voor bijslag in aanmerking komen. Nochtans zal deze bijslag niet gegeven worden: le. aan hen, die in hetzelfde kalenderjaar reeds over 50 dagen bijslag, hetzij uit het fonds der gemeente Heem- stede, Haarlem of Schoten alleen, hetzij uit de fondsen van meerdere dier gemeenten te zamen, ontvangen hebben 2e. aan hen, die den leeftijd van een en twintig jaar nog niet bereikt hebben, ongehuwd en geen kostwinner zijn 3e. aan hen, die weigeren de ter controleering verlangde inlichtingen te verstrekken of blijken opzettelijk valsche inlichtingen verstrekt te hebben; 4e. aan hen, die korter dan twaalf maanden in het bevol- kingsregister der gemeente Heemstede zijn ingeschreven 5e. met afwijking van het onder 4e. bepaalde, zal deze bijslag ook verstrekt worden aan hen, die korter dan

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 46