/6 6 b. de vereeniging of landelijke bond geen rechtspersoonlijk- heid bezit; c. de vereeniging of de landelijke bond niet een afzonder- lijk beheerde werkloozenkas bezit; d. de deelneming aan de werkloozenverzekering niet voor alle Jeden verplichtend is gesteld; e. niet bepaald is, dat de gelden van de werkloozenkas voor geen ander doeleinde mogen gebruikt worden, dan tot het doen van uitkeeringen in geval van werkloosheid en vergoeding van administratiekosten voor het beheer der kas; f niet uitdrukkelijk is bepaald, dat uit de werkloozenkas geene uitkeering zal geschieden ingeval van werkloosheid, die het gevolg is van werkstaking, uitsluiting, ziekte, lichamelijke ongeschiktheid, ongeval, weigering om pas- senden arbeid te verrichten of om werk te zoeken; g. niet bepaald is, dat elk werkloos lid ingeschreven zij bij de gemeentelijke arbeidsbeurs te Haarlem, bij nadere in- stelling van een districts-arbeidsbeurs te Haarlem bij die arbeidsbeurs, eventueel bij den correspondent voor die arbeidsbeurs te Heemstede; h. de wekelijksche bijdrage voor de werkloozen-kas per lid en per persoon niet is gesteld op een bedrag door het bestuur goed te keuren; i. niet is bepaald, dat geene uitkeering zal geschieden aan hem, die korter dan een half jaar lid is en minder dan 26 weken gecontribueerd heeft, tenzij hij onmiddellijk vöôr zijne toetreding lid was van eene tot het gemeentelijk werkloozenfonds te Haarlem of te Schoten toegelaten vereeniging en de duur van zijn lidmaatschap van zoowel als de storting zijner contributie aan alle ver- eenigingen, te zamen, beantwoorden aan de vorengenoemde eischen. "Artikel 13. Eene vereeniging die vervallen verklaard is, weder aan

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 54