-/</ i> „het afgedamd gedeelte van van het Zuider-Buiten- Spaarne", ter beslissing van Burgemeester en Wet- houders. Dit terrrein heeft langs het Spaarne en aan de Zuidzijde een kade, met kruinshoogte op 0.10 M. N.A.P, de spitse Noordelijke driehoek zal tot die hoogte worden aangevuld, langs Noord en West- zijde van het resteerende vierkant zal eveneens een kade worden gelegd op 0.10 M. N.A P. terwijl ver- der, voor zoover er grond beschikbaar is, tusschen de kaden zal worden aangevuld tot 0.40 M. - N.A P. De Zandvaart en de Munnikenvaart blijven in het nieuwe kanaal vrij uitmonden. Oostelijk van de Zandvaart wordt onder den nieuw te maken weg een sluitbare duiker. wijd 0.30 M ge- maakt, ter vervanging van een bestaanden duiker en ten dienste van inlaten van water. in droge lijden, voor den Schouwbroekerpolder Tusschen de Zandvaart en de afgesneden Wippervaart en tusschen deze en het Spaarne, vervangt de nieuwe weg de lcade van den bovengenoemden polder. Tusschen de afgesneden Wippervaart en het Spaarne wordt de kruinsbreedte van den weg langs het kanaal van 12 tot 6.5 M verminderd en wordt daar langs den weg een sloot gegraven, aanvangende aan den teen der kade langs de Wippervaart en eindigende op circa 12 M. van af het Spaarne deze sloot verkrijgt een breedte van 4 M. op de waterlijn. Er worden twee ioskaden gemaakt, muren van beton rr et een bekleeding van Zuilenbazalt op paalfundeering ééne kade aan het Zuidelijk einde van den weg langs het kanaal, ter lengte van 60 M. en ééne kade langs het terrein der gasfabriek, tot een totale lengte van 76 M. Tijdens het werk zal de bestaande scheepvaart van Heemstede naar het Spaarne niet worden gestremd voor het maken van de loskade langs het terrein der gasfabriek, zal de bestaande vaart tijdelijk, voor zooveel noodig, daar worden omgelegd. De nieuwe weg van de Raadhuisstraat naar het Ka- naal zal worden gerioleerd het riool zal een wijdte hebben van ten hoogste 60 bij 90 c M. en met den bodem gemiddeld op 0.80 M. N.A.P. liggen, het zal door de loskade op den Noordelijken oever in het kanaal uitmonden.

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 6