Demping gedeelte sloot langs de Zandvoortschelaan. 17 November 1915. DE RAAD DER OEMEENTE HEEMSTEDE; Gezien een adres, d.d. 12 November 1915, van den heer C. van der Leek te Aerdenhout om vergunning tot het dempen van het gedeelte sloot, aangegeven op de bij dit besluit behoorende teekening en gelegen voor de perceelen kadastraal bekend in Sectie D. Nos. 223 (ged.), 181 en 222 aan de Zandvoortschelaan; Gelet op het advies van den Gemeente-Opzichter van 15 November 1915; Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders; BESLUIT: Aan adressant de gevraagde vergunning te verleenen, onder de volgende voorvvaarden 1. dat het dempen geschiedt met zuiver zand tot een hoogte gelijkstaande met den bovenkant der bestaande bestrating in de Zandvoortschelaan, zullende bij even- tueele verzakking binnen 6 maanden na de oplevering van het werk door liem met het genoemde materiaal en tot genoemde hoogte eene aanvulling moeten ge- schieden en dat aan de oostzijde van het te dempen gedeelte sloot, een talud zal worden gemaakt van gestapelde blokzoden met een valling van 1 op 2 volgens aanwijzing van den Gemeente-Opzichter; 2. dat alvorens met dempen wordt aangevangen, de sloot goed worde uitgebaggerd tot op den vasten bodem 3. dat in het te dempen gedeelte sloot zal worden gelegd vanaf het riool liggende in het aangrenzende perceel Sectie D No. 267 en goed aansluitende aan dat riool, een cementriool bestaande uit bak en kap van het model, als gebruikt in genoemd perceel en van dezelfde inwendige wijdte; dit riool te leggen op een houten vlot, bestaande uit twee naast elkaar ge- legen houten platen, zwaar 6l/2 bij 15 cM., waaronder op afstanden van hoogstens 1.50 M. houten dwars-

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 187