17 November 1915. 2° Voor andere dan de sub 1 bedoelde openbare vermakelijkheden: a. indien zij worden gehouden in gebouwen: voor lokalen met eene oppervlakte van beneden 50 centiaren, per voorstelling 0.25 voor Iokalen van 50 centiaren tot beneden 1 are, per voorstelling0.50 voor lokalen van 1 are tot beneden l1/ aren, per voorstelling0.75 voor lokalen van l1/^ aren tot beneden 2 aren, per voorstelling-1 voor lokalen van 2 aren en daarboven, per voorstelling: voor de eerste 2 aren1.— voor elke are of gedeelte daarvan daarboven 0.50 b. indien zij worden gehouden in tuinen of op andere plaatsen per voorstelling en per are /0.10, met een minimum van 1.en een maximum van 6. Wordt op een der plaatsen sub b. bedoeld, gele- genheid gegeven tot dansen, dan is het tweevoud van deze bedragen verschuldigd. De sub 2° geregelde belasting wordt met 20 pCt. verhoogd, voor vermakelijkheden in gebouwen, tuinen of andere plaatsen, welke later dan tot middernacht voor het publiek geopend blijven. Bij de bepaling van de oppervlakte van lokalen of terreinen wordt behalve het grondvlak ook de opper- vlakte van gaanderijen en balkons, tot plaatsing van bezoekers bestemd, in rekening gebracht. De ruimte, ingenomen door tooneel, buffet en andere gedeelten, die niet voor het publiek bestemd zijn, wordt echter niet gerekend als tot de oppervlakte te behooren. De belasting sub 2° bedoeld wordt met 10 pCt. verminderd, bij vooruitbetaling over een tijdvak van een maand en storting bij den gemeenteontvanger vöör of op den eersten dag van die maand. ART. 4. De belasting is niet verschuldigd: 1° wegens openbare vermakelijkheden, waarvan de

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 27