jg 17 November 1915. Art. 3 De ondernemers van openbare vermakelijkheden, bedoeld bij art. 3, 1° der verordening op de heffing, mogen, met uitzondering van hen, die ambtshalve recht van toegang hebben, niemand toelaten dan voor- zien van een toegangsbewijs, dat vanwege het bestuur der gemeente is verstrekt of gestempeld. Het toegangsbewijs moet, gedurende de voorstel- ling, door de bezoekers worden bewaard. Met uitzondering van de houders van doorloopênde toegangsbewijzen, die op vertoon van hun bewijs, gedurende den geheelen termijn, waarvoor het is uit- gegeven, toegelaten mogen worden, mogen personen, die voorzien zijn van een toegangsbewijs, dat reeds voor eene vroegere voorstelling of uitvoering gebruikt is, niet toegelaten worden. Elk bewijs, in den vorm van coupon, van programma of in welken anderen vorm ook opgemaakt, moet aanwijzing van het wer- kelijk daarvoor verschuldigde bedrag, zonder belasting, bevatten, en, indien er verschillende rangen zijn, van den rang, waarvoor het geldig is. Ondernemers van openbare vermakelijkheden kun- nen, op aanvraag kosteloos van de Gemeente ver- krijgen gestempelde registers voor af te gevén toe- gangsbewijzen of hunne bewijzen, mits deze door of namens Burgemeester en Wethouders zijn goedgekeurd, ter stempeling aan het bestuur der Gemeente inleveren. Doorloopende toegangsbewijzen moeten vöör de uitreiking ter stempeling worden aangeboden. Gestempelde registers moeten minstens acht dagen vöör dat daarvan gebruik moet worden gemaakt, ter Gemeente-secretarie worden aangevraagd. De ondernemers, bedoeld in art. 3 dezer verordening, moeten de belasting naar de waarde der gestempelde toegangsbewijzen of aan-ben verstrekte registers met toegangsbewijzen vooruitbetalen. Bij inlevering van de ongebruikte toegangsbewijzen, ART. 4 Art. 5

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 29