SERYITUIÎT YAN WEG. 17 November 1915. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het verzoek. dch 2 Juni 1915 van J. H H. van den Putten en P. J. J. van den Putten. beiden te Heemstede, strekkende om den projectieweg No. 330 van het Uitbreidingsplan te wijzigen, ten einde het aan adressanten mogelijk te maken om op het perceel kadastraai bekend gemeente Heemstede Sectie B, No. 3334 (vroeger No. 1934) een zestal woningen te stichten Gelet op het zooeven genomen besluit tot vaststel- ling van Herziening VII van 'net Uitbreidingsplan Gehoord het voorstel van Burgemeester en Vt et- houders om voorwaardelijk te vestigen het recht van weg over den projectieweg No. 330, zooals die na Herziening VI! van het Uitbreidingsplan is gewijzigd en- ingeval de gestelde voorwaarde wordt vervuld- den aankoop van dien weg ten behoeve der gemeente Heemstede te regelen BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen om met J. H H. van den Putten en P. J. j. van den Putten voornoemd eene overeenkomst aan te gaan, waarbij wordt gevestigd ten laste van het aan hen in eigen- dom behoorende perceel gemeente Heemstede, kadas- traal Sectie B No. 3334 (vroeger No. 1934 en 1936) en ten behoeve en ten nutte van de aan de gemeente Heemstede in eigendom behoorende Kerklaan, kada- straal bekend gemeente Heemstede, Sectie B No. 1939, het recht van weg over de meest oostelijke stroôk grond, breed 16 Meter van meer gemeid per- ceel kadaster No, 3334, grenzende over de geheele lengte aan de westzijde van het perceel gemeente Heemstede kadastraal Sectie A No. 254, onder de uitdrukkelijke voorwaarde. dat dit servituut niet zal

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 3