/*J November 1915. De kosten van eigendomsovergang en levering van het onder a en b genoemde komen voor rekening der gemeente. II. Tot overname in vrijen in onbelasten eigendom door de gemeente van den heer P. M. J. Eldering te Heemstede van Een zuidelijk gedeelte van het kadastrale perceel der gemeente Heemstede Sectie B nummer 1824 ter grootte van or.geveer 1 are 52 centiaren, zoo- als op het terrein door piketpalen is aangegeven en ter zoodanige juiste grootte als bij latere kada- strale opmeting zal blijken en zulks onder de ge- bruikelijke en de volgende speciale voorwaarden en bepalingen le Deze overdracht geschiedt om niet. 2e. Onder deze overdracht zijn niet begrepen de aan den heer Eldering in eigendom toebehoorende iepe- boomen, staande aan de Noordzijde van den iogang der Manpadslaan, welke door hem zullen moeten wor- den gerooid binnen 14 dagen na aanschrijving door Burgemeester en Wethouders, doch uiterlijk op 31 December 1915 3e De gemeente Heemstede is verplicht op hare kosten de op het over te nemen perceel staande schutting en raster te verplaatsen naar en op de Zuidelijke grens van het resteerend gedeelte van het kadastrale perceel Sectie B nummer 1824. Voor het plaatsen der nieuwe schutting en raster mogen worden gebruikt de van de oude schutting en raster afkomende materialen. Komen er planken te kort dan mag de schutting zooveel lager gemaakt worden als met het oog op de aanwezige planken noodig zal zijn. Komen er palen te kort voor de nieuwe schutting en raster, dan zullen de ontbrekende palen kosteloos worden bijgeleverd door den heer Eldering. Te kort komende latten voor het raster worden door de gemeente bijgeleverd.

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 46