J. OVERNAME VAN EEN GEDEELTE VAN DE OOSTERHOUTLAAN November 1915. De Raad der gemeente Heemstede Overwegende, dat het gebleken is, dat een deel der Oosterhoutlaan, welke laan volgens raadsbesluit van 23 December 1913, door den heer R. A. M. Orippe- ling aan de gemeente zal worden overgedragen, ei- gendom is van den heer Mr. W. van Hulst, advocaat 1 c Velp Overwegende, dat deze bereid is, om dat gedeelte van de Oosterhoutlaan aan de gemeente over te dra- gen ,v/ Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT Buro-emeester en Wethouders te machtigen van den heer Mr. W. van Hulst. advocaat te Velp, voor de gemeente in eigendom en onderhoud over te nemen het gedeelte der Oosterhoutlaan, vormende het noor- deliik deel ter grootte van ongeveer 207£ M2 van het hem in eigendom toebehoorende perceel, kadastraal bekend gemeente Heemstede in Sectie A, No. 1929, geheel groot 17 aren 57 centiaren op den grondslag van de navolgende voorwaarden en bepalingen CL. de eigenaar of eigenaren van het aan dat ge- deelte grenzende perceel zal of zullen zooveel uit- gangen op de bestaande en nog aan te leggen wegen mooen hebben en houden, als hij of zij wenschen, mits behoorlijk aansluitende op de verharding of be- strating dier wegen ten genoegen van Burgemeester en Wethouders b. voornoemd gedeelte wordt om niet aan de ge- meente overgedragen, welke overdracht niet alleen den ondergrond zal omvatten, maar ook de beharding, rioleering en alle verdere uitgevoerde werken c. alle kosten op de overdracht vallende komen ten laste van den overdrager. Gedaan ter openbare vergadering van den Raad der gemeente Heemstede, van den^November 1915 De Voor/itter, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1915 | | pagina 5