WJf. VKRLENGING RIOLEERIKG CLOOSTERWEG. 7 juni 1916. Aan den Raad der gemeente Heemstede Reeds in het Gemeente verslag ovér het jaar 1913 werd medegedeeld, dat het op den duur noodig zou zijn de rioleering van den Cloosterweg rechtstreeks te doen uitloozen in de Wippervaart, om een goeden afvoer van rioolvocht van een gedeelte van de Mo- lenwerfslaan, den Cloosterweg en den Achterweg te verkrijgen. Tot nu toe is de verlenging van dat riool naar de Wippervaart achterwege gebleven wegens de groote moeielijkheden, die daaraan verbonden waren door de vele op het terrein van het Gasbedrijf aanwezige buisleidingen. Door aankoop echter van een strook grond van den heer G N. Aberson langs de noordzijde van het terrein van het Gasbedrijf bij Uw besluit van 25 April 1916 komen de aan de verlenging van die rioleering verbonden beztwaren te vervallen. Daar genoemde strook ten behoeve van het Gas- bedrijf zal moeten worden opgehoogd, komt het ons gewenscht voor, dat bedoelde verlenging naar de ver- breede Wippervaart zal geschieden, vöördat met de ophooging van de strook grond zal worden aange- vangen. De kostenraming van een en ander ad f 1100ligt voor U met een daarbij behoorende teekening ter se- cretarie ter inzage. Een ontwerp besluit bieden wij U hierbij ter vast- stelling aan. Heemstede, 30 Mei 1916. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. H. M. VAN HOUTEN, L B. Behoort bij de notulen der Openbare Raadsverga- dering van den 7 Juni 1916. De Secretaris, A. A. SWOLFS. De Voorzitter, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1916 | | pagina 9