TIJDKLT 'KE GELDLEENING. 22 December 1916. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorste! van Burgemeester en Wethou- ders van 19 December 1916; Gelet op de Gemeentewet A. Burgemeester en Wethouders te machtigen ten laste van de gemeente tegen den pari koers en tegen ten hoogste vier en een half percent kosten s jaars, waaronder begrepen rente, provisie en alle andere onkosten, promessen of schuldbrieven uit te geven voor bestrijding der kosten van aankoop der buiten- piaats Leeuw en Hooft met bijbehoorende terreinen en der eerste kosten van exploitatie. tot een bedrag van hoogstens tweehonderd en zestig duizend gulden en verder op den grondslag van de volgende bepalin- gen 1o. de gelden zullen worden opgenomen zooveel mogeiijk naar gelang deze benoodigd zullen zijn en voör 1 Maart 1917 geheel zijn opgenomen 2o. de opgenomen gelden zullen moeten worden terugbetaald voor of op 31 December 1917 3o. vervroegde aflossing is geoorloofd, mits hoog- stens eene maand te voren daarvan aanzegging wordt gedaan 4o. de rentebetaling zal plaats hebben op in over- leg met de geldschieters vast te stellen data. 5o de rente loopt tot en met den dag, dat de hoofdsom of de daarop terugbetaalde bedragen bij de geldschieters zijn ingekomen 6o. de kosten van Overmaking van aflossing en rente worden door de gemeente gedragen B. Te bepalen. dat de rente zal worden gevonden uit de gewone inkomsten der gemeente en dat de aflossingen, voor zoover deze niet kunnen geschieden uit de opbrengst van verkoop van terreinen behoorende tot Leeuw en Hooft, zullen geschieden uit eene nader door Gedeputeerde Staten goed tekeuren geldleening. Gedaan ter openbare vergadering van 22 Decen.ber BESLUIT: 1916. De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1916 | | pagina 3