TIJD' ÎJJKK (iELDLEKKING. 22 December 1916 Aan den Raad der Gemeente Heemstede. Voor bestrijdng der kosten van aankoop der bui- tenplaats Leeuw en îluofl rnet bijbehoorende terreinen en der eerste kosten van exploitatie za! het noodig zijn gelden op te nemen tot een bedrag van ontreveer f 260.000 Verschillende gedeelten der buitenplaats zijn direct verkoopbaar als bouwterrein, zoodat enkele perceelen mogelijk in den loop van 1917 weder in andere han- den zullen overgaan. Het schijnt hierom wenschelijk, tharis voor den tijd van een jaar eene tijdelijke geld- leening aan te gaan. Ook zijn voor eene tijdelijke geldleening zeer aan- nemenlijke aanbiedingen ingekomen, inîmers het bedrag van f 240000.hetwelk tegen het einde van dit jaar benoodigd is, kan voor den tijd van ongeveer een jaar geplaatst worden tegen parikoers, eene rente van vier percent 's jaars en zonder provisie. Vervroegde af- lossing is bovendien geoorloofd, mits veertien dagen te voren daarvan aanzegging wordt gedaan. Dit laatste kan zeer mooi te pas komen, als ge- deelten van Leeuw en Hooft in 1917 weder worden verkocht. In den loop van dat jaar kan dan ook wor- den uitgezien naar eene geschikte gelegenheid om het bedrag, dat nog in vaste leening zal moeten opgeno- men, tegen billijke voorwaarden onder te brengen. Hierom hebben wij de eer U bijgaand besluit ter vaststelling aan te bieden. Heemstede, 19 December 1916. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN De Secretaris, A. A. SWOLFS. Behoorl bij de notuien der openbare raadsvergade- ring van 22 December 1916. De Voorzuier,

Raadsnotulen Heemstede | 1916 | | pagina 4