22 December 1916. tabel wordt door Burgemeesjer en Wethouders vast- gesteld en aan den Raad medegedeeld en ten minste eenmaal in de vijf jaren herzien. Een bedrag, gelijk aan dat der afschrijvingen kan behoudens goedkeuring van den Raad worden bestemd voor aflossing van leeningsschuld of voor uitbreiding van het bedrijf of van het bedrijfskapitaal. Art. 7. De boeken worden tenminste eenmaal in de drie maanden nagegaan en de kas opgenomen. Burgemeester en Wethouders zijn bevoegd dit aan één hunner of aan een door hen aangewezen ambte- naar op te dragen. Art. 8. Ontvangsten geschieden tegen kwijtingsbewijzen ge- teekend door den Gemeente-Opzichter. Hij mag geene rekeningen of declaratiën voldoen of uitbetaling doen van arbeidsloonen of loonstaten zonder dat deze zijn voorzien van het visum van den Burgemeester. Art. 9. De Gemeente-Opzichter wordt bij ongesteldheid, afwezigheid of onstentenis vervangen op de wijze, door Burgemeester en Wethouders te bepalen. Art. 10. Alle aan het bedrijf verbonden werklieden worden geacht te behooren tot den diensttak Openbare Werken, zoodat het Reglement voor de werklieden in dienst der gemeente Heemstede en de daaruit voort- vloeienae besluiten op hen van toepassing zijn. De Raad bepaalt de grenzen der jaarwedden voor de aan den reinigingsdienst verbonden ambtenaren. Tegen de geldelijke gevolgen van eventueele beroo- ving, oneerlijkheid of schuldige nalatigheid der amb- tenaren van den reinigingsdienst dekt de gemeente zich door verzekering ten koste van den reinigirigsdienst Art. 11. De begrooting voor den reinigingsdienst wordt jaarlijks door den Raad vastgesteld vôör de vaststel- ling van de gemeente-begrooting.

Raadsnotulen Heemstede | 1916 | | pagina 7