s 18 Wljziging öer YeFardeaing op het Gresdbe- drijf der gemeente Heemstede. 9 Februari 1917 De Raad der gemeente Heemstede Gezien een brieî van Gedeputeerde Staten van Noordholland, dd. 27 December 1Q16, waarbij wordt medegedeeld. dat in de verordening op het Grondbe- driif der gemeente Heemstede, vastgesteld den 7den December 1916, bepalingen behooren voor te komen hoe gehandeld moet worden, wanneer de geschatte waarde en de boekwaarde van een perceel, bij de in artikel 16, dier verordening bedoelde schatting der waarde van de in het grondbedrijf aanvvezige gronden, niet overeenstemmen Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT de „Verordening op het Grondbedrijf der gemeente Heem'stede" in dier voege te wijzigen, dat aan art. 16 worden toegevoegd de volgende twee leden ,,lndien de schatting eene lagere waarde aanwijst da'n de boekwaarde, wordt in de eerstvolgende dienst- jaren uit de gewone inkomsten der gemeente telken jare ten minste ecn Gjt/fc gzdeeite van dat verschil - uitbetaald aan het Grondbedrijf, voor zoover dit ver- schil niet kan worden gedekt uit de reserve, ten ein- de te dienen tot vermindering van de op het bedrijf JjL rustende schuld en wordt gedurende dien lijd het be- - schrijven der rente gestaakt. Wijst die schatting eene hoogere waarde aan dan de boekwaarde, dan blijb de boekwaarde gehandhaa.d Aldus vastgesteld door den Raad der gemeente Heemstede in zijne openbare vergadering van den 9 Februari 1917. De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1917 | | pagina 21