to Demping gedeelten sloot aan de Zandvoortschelaan 9 Februari 1917 Aan den Raad der Gemeente Heemstede Naar aanleiding van een verzoek van C. van der Leek en A Stevens, gericht tot Uwen Raad om ver- gunning te verkrijgen tot demping van gedeelten sloot aan deZandvoortschelaan, gelegen voor en op de kadas- trale perceelen Sectie C. Nos. 223, ged. 182,224, 183, 225, 184, 226, 185, 227, 186 gedeeltelijk 208 en 219 en tot afbraak van de schuur staande op het perceel Sec- tie C No. 95, hebben wij de eer U voor te stellen de gevraagde vergunning te verleenen en wel, omdat door hieraan te verbinden voorwaarden het gemeente- belang rechlstreeks kan worden bevorderd. Door de demping toch zal over een flink gedeelte de onooge- lijke en 's zomers vaak hinderlijke sloot verdwijnen. Verder zal kunnen verkregen worden over een nog grooter gedeelte eene verbreeding van de laan, die voor het drukke verkeer vooral tijdens het bad- seizöen veel te nauw is. Na overleg zijn adressanten bereid bevonden, bij het eveütueel verleenen der vergunning, aan de gemeen- te in eigendom over te dragen ten eerste de te dempen gedeelten sloot, en ten tweede van de perceelen Sectie C Nos 186, 95 en 187, eene zoo breede strook als hadde de sloot met gelijke breedte over die perceelen door- geloopen, De afzonderlijke strook grond, perceel Sec- tie C No 212, zal geheel aan de gemeente in eigen- dom overgaan. Van alle rechten, die adressanten mochten hebben op het perceel Sectie C No 99, staande ten name der gemeente en gelegen tusschen den weg en de genoemde perceelen Sectie C Nos 186,95 en 187, zal afstand worden gedaan. Bovengenoemde afstand van grond en rechten zal kosteloos en om niet geschieden. Tegenover de flinke verbreeding van den nauwen verkeersweg en de demping van de zeer hinderlijke sioot, zouden dan voor de gemeente komen de kos- t :n van het leggen eener rioleering in de af te stane strooken.

Raadsnotulen Heemstede | 1917 | | pagina 33