9 Februari 1917 op het percee! Sectie C No. 99 om niet en vrij van kosten aan de gemeente zijn overgedragen, evenvvel met dien verstande, dat het over te dragen gedeelte van perceel Sectie C No. 95 moet worden opgeleverd na wegruiming van de bestaande schuur (oranjerie) en in elk geval binnen een jaar na de overdracht 4. dat voor afscheiding van het geheele terrein bestemd voor voortuin en de aan de gemeente over- gedragen gedeelten der perceelen hekken zullen moeten worden geplaatst ten genoegen van Burgemeester en Wethouders 5. dat voor hunne rekening door adressanten al deze werken volgens aanwijzing en ten genoegen van Burgemeester en Wethouders zullen worden gemaakt en voor zoover de onderhoudsplicht aan adressanten blijft. steeds ten hunnen genoegen in goeden staat zullen worden onderhouden 6. dat door adressanten worde overgelegd een ge- zegelde verklaring, dat zij deze voorwaarden kennen en zich daarnaar zullen gedragen en de gemeente machtigen bij niet nakoming daarvan op kosten van adressanten of hunne rechtverkrijgenden van gemeen- tewege in het gebrekkige te voorzien 7. dat de gedempte gedeelten sloot binnen vier maanden na de dagteekening van dit raadsbesluit, in behoorlijken staat aan de gemeente moeten zijn op- geleverd B. dat de gemeente de rioleering der te dempen ge- deelten sloot en der overige over te dragen perceelen grond in aansluiting aan de bestaande rioleering voor hare rekening zal nemen. Gedaan ter openbare vergadering van den 9 Febr. 1917. De Voorzitter, v

Raadsnotulen Heemstede | 1917 | | pagina 36