Onderhandsche verhuring vaa strooken welland bij' en gsbruik ophaalhrug over de Yan Merlenvaart Aan den Raad der Gemeente Heemstede. Door Ant. Milatz te Heemstede is de wensch te kennen gegeven. om van de gerneente in huur te mo- gen ontvangen de perceeltjes weiland, eigendom der gemeente, onmiddellijk ten Noorden en ten Zuiden van de Van Merlenvaart en tevens om gebruik te mogen maken van de niet voor den openbaren dienst bestemde ophaalbrug over de Van Merlenvaart, welke brug de verbinding van de daaromheen liggende wei- landen tot stand brengt. Voor huurprijs van de bedoelde perceeltjes weiland ka- dastraal bekend in SectieC Nos 2056, 2059, 2061, 2062, 2065 en 2067 (gedeeltelijk en te zamen groot 63 Aren. zou de verzoeker dezelfde som willen geven als door hem gegeven wordt voor de daaraan onmiddellijk grenzende weilanden, n 1 f 50.per H. A., waardoor de opbrengst komt op f 31.50. Deze huurprijs komt ons billijk voor, zoodat wij in overweging geven be- doelde strooken aan hem in huur af te staan met een huurtijd van telkens een jaar en een opzeggingstermijn van eene maand. Ook bestaat geen bezwaar telkens voor denzelfden termijn met gelijke opzegging deze brug in gebruik te geven onder de voorwaarden, dat de brug ten genoegen van Burgemeester en Wethou- ders goed moet worden schoongehouden en steeds direct na het gebruik ten behoeve der scheepvaart wederom zal moeten worden opgehaald en dat eene vaste vergoeding van f 30.per jaar zal worden betaald. Wij hebben hierom de eer U bijgaand ontwerp- raadsbesluit ter vaststelling aan te bieden. Heemstede, 30 Januari 1917. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS. Behoort bij de notulen der Openbare Raadsverga- dering van den 9 Februari 1917. De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1917 | | pagina 39