18 Beperking Gasverbruik. 9 Februari 1917 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeesfer en Wethou- ders dezer gemeente tot bezuiniging van het gasver- hruik in verband met het steeds grooter wordende gevaar voor kolenschaarschte en eene aanschrijving van den Minister van Landbouw, Nijverheid en Handel, rid. 2 Febr. jl, waarbij op deze schaarschte wordt ge- wezen en tevens wordt bepaald, dat te beginnen met de maand Februari tot nader bericht, de afgifte van kolen niet grooter zal zijn, dan overeenstemt met een totaal verbruik in deze gemeente van gas van 65 pCt. van het verbruik in de gelijkluidende maand van het voorafgaande jaar, terwijl bovendien bij meer- der verbruik van gas, nog meer kolen aan het gasbe- drijf zullen worden onttrokken Gelet op het advies van de Commissie voor de Bedrijven; BESLUIT A. In afwijking van het daaromtrent bepaalde in de „Verordening regelende de Voorwaarden voor de le- vering van gas over den gewonen meter en over den muntmeter door de gemeentegasfabriek te Heemstede tijdelijk nader vast te stellen de navolgende buitenge- wone regelen ten aanzien van het gasverbruik Artikel 1. Met ingang van Februari 1917 en voor iederen ver- bruiker op het tijdstip waarop de maandelijksche op- neming van de meteraanwijzing als bedoeld in artikel 6 der „Verordening regelende de voorwaarden voor ae levering van gas over den gewonen meter en over den muntmeter door de gemeente-gasfabriek", vastge- steid den Isten September 1908, laatstelijk gewijzigd 7 December 1916, heeft plaats gehad, wordt het aa- volgende bepaald

Raadsnotulen Heemstede | 1917 | | pagina 51