9 9 Februari 1917. mogen overtreffen voor mogelijk oninbare posten, ook als daardoor het in art. 1 genoemde maximum wordt overschreden. Bij het bepalen van den aanslag worden gedeelten van centen verwaarloosd. Atr. 22. Het belastingjaar loopt van 1 Januari tot 1 Januari. Het primitief kohier, dat zoo spoedig mogelijk na den aanvang van het belastingjaar wordt opgemaakt en vastgesteld, bevat de aanslagen van hen, die a. bij den aanvang van het belastingjaar in de ge- meente hun hoofdverblijf hadden; b. na den aanvang van het belastingjaar, doch voor het opmaken van het kohier, in de gemeente hun hoofdverblijf vestigden c. in de termen vallen, om krachtens art. 245, voorlaatste lid, der Gemeeritewet voor vier twaalfde gedeelten van den aanslag over een vol jaar in de belasting bij te dragen. Op suppletoire kohieren worden gebrachi zij, die. a. bij de opmaking van het primitief kohier mochten zijn overgeslagen of b. na de opmaking van het primitief kohier m de termen zijn gevallen om bij te dragen in den omslag. Art. 23. Aan hen, die bij den Raad bezwaarschriften hebben ingediend tegen hun aanslag, wordt de gelegenheid gegeven hun bezwaren voor een uit en door den Raad benoemde commissie van drie leden mondeling toe te lichten, indien het verlangen daartoe in het bezwaarschrift is uitgedrukt. De leden dezer commissie zijn verplicht die toe- lichtingen geheim te houden. Zij dienen den Raad op de bezwaarschriften van bericht en advies. ART. 24. Voor belastingplichtigen, die wegens overbrenging van hoofdverblijf naar elders recht op ontheffing hebben, wordt het bedrag daarvan vastgesteld door

Raadsnotulen Heemstede | 1917 | | pagina 9