VEEKOOP TEEEEIN VAN - LEEUW EN HOOFT - De Voorzitter, 16 Februari 1917 De Raad der Gemeente Heemstede Gehoord het advies der Commissie voor het Grond- feedrijf en het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders Gelet op de artt. 137, 138 en 194 der Gemeentewet; BESLUIT Burgemeester en Wethouders fe machtigen A. lo. aan den heer J. Wildschut, notaris te Haarlem of diens nader te noemen lastgever te verkoopen het terrein van de buitenplaats „Leeuw en Hooft" te Heemstede, gelegen aldaar aan de Zuiderhoutlaan, Crayenestervaart en Emauslaan. kadastraal een ge- deelte uilmakende, van de perceelen gemeente Heem- stede Sectie A Nos 1612 en 2204, ter grootte van ongeveer 83.60 Are, zooals op het terrein door pi- ketpaaltjes is aangegeven en ter zoodanige juiste grootte als bij kadastrale opmeting zal blijken, een en ander volgens de voorwaarden, zooals zijn om- schreven in het voorloopig koopcontract tusschen Burgemeester en Wethouders en den heer J Wild- schut voornoemd, gesloten en geteekend op 12 Fe- bruari 1917; 2o. om in de kadastrale aanduidmg van de ver- kochte perceeien en in de redactie van de voorwaar- den, waaronder de voorloopige verkoop is geschied, zoodanige wijzigingen of aanvullingen aan te brengen, als zij nader zullen noodig oordeelen of wel door Gedeputeerde Staten wenschelijk zullen worden ge- achf. B lo. aan de firma A. M. Verburgt en Zonen te Amsterdam te verkoopen het heerenhuis van de bui- tenplaats „Leeuw en Hooft" met aangebouwde keuken en bergplaatsen. kadastraal bekend in Sectie A No. 1612 met verplichting het huis met aangebouwde keu- ken en bergplaatsen af te breken, een en attder zoo- als nader is bepaald onder de voorwaarden en bedin- gen. genoemd in het voorloopig koopcontract tus- schen Burgemeester en Wethouders en de firma A. H. Verburgt en Zonen, voornoemd, gesloten en geteekend op 12 Februari 1917 2o. om in de redactie van de voorwaarden, waar- onder de voorioopige verkoop is geschied, zoodanige wijzigingen of aanvuliingen aan te brengen. als zij nader zullen noodig oordeelen of wel door Gedepu- teerde Staten zullen worden wenschelijk geacht. Gedaan ter openbare vergadering van den Raad der Gemeente Heemstede, den 16 Febru ïri 1917.

Raadsnotulen Heemstede | 1917 | | pagina 1