9 Maart 1917 De Leden blijven bij tusschentijdsche ontslagaanvrage in functie. totdat hunne opvolgers hunne benoeming hebben aangenomen .laarlijks, op den Isten Dinsdag van September, treedt één lid af volgens een door de Commissie op te maken rooster, welke aan Burgemeester en Wethouders wordt medegedeeld. De aftredenden zijn terstond herbenoembaar. In tusschentijdsche vacatures wordt zoo spoedig moge- lijk voorzien de tusschentijds benoemde treedt af op het tijdstip van aftreden van zijn voorganger. Art. 3. De Commissie wordt bijgestaan door een Secretaris, door Burgemeester en Wethouders te benoemen, te schorsen en te ontslaan. De Commissie doet voor de benoeming van den Se- cretaris een aanbeveling aan Burgemeester en Wethouders De Secretaris geniet een door den Raad te bepalen be- zoldiging. Hij heeft in de vergaderingen der Commissie een raadgevende stem. Art. 4. De Commissie brengt vöör 1 April aan Burg.meester en Wethouders een verslag uit over de door haar in het afgeloopen jaar verrichte werkzaamheden en dient bij Burgemeester en Wethouders in een begrooting der kosten, welke aan de uitvoering van de in artikel 1 bedoelde re- geling zijn verbonden, alsmede een opgave dier kosten over het voorafgaande jaar. Art. 5. De Commissie vergadert zoo dikwijls de Voorzitter dit noodig oordeelt of dit door ten minste twee der overige Jeden wordt verlangd In het laatste geval is de Voorzit- 1er verplicht binnen acht dagen eene vergadering te doen uitschrijven. Art. 6. De vergaderingen worden door den Voorzitter belegd. De Secretaris geeft, spoedeischende gevallen uitgezon-

Raadsnotulen Heemstede | 1917 | | pagina 8