42 12 Juni 1917. 2 Verbruikers van Gas en Electrischen stroom. Art. 3. Voor hen, die zoowel gas als eiectrischen stroom verbruiken, wordt de som van de bedragen, die de maandrekeningen volgens het tarief der Gasverorde- ning en der Electriciteitsverordening berekend, te za- men meer zouden bedragen dan f 3.60 in de maand Juni, f 3.96 in de maand Juli en f 4.32 in de maand Augustus met 100 pCt. verhoogd. Het maximum, dat de maandrekeningen volgens het tarief der genoemde verordeningen berekend, te za- men mogen bedragen, is in de maand Juni f 9.in de maand Juli f 9.90 en in de maand Augustus f 10.80. Zij, die djt maximum overschrijden wcrden gestraft met afsluiting van allen toevoer of geldboete van ten hoogste f 100,— Gas en Electriciteit voor industrieel en gemengd verbruik. Art. 4. Met afwijking van het bepaalde in de voorgaande artikelen wordt de prijs van het gas en den electri- schen stroom berekend als volgt a. Het gas en de electrische stroom aangewend voor industrieele doeleinden te beoordeelen door Bur- gemeester en Wethouders, voor 90 pCt. van de nor- maal verbruikte hoeveelheid in overeenkomstige maand van het vorige jaar volgens het tarief der Gasveror- dening en rier Electriciteitsverordening en voor elke eenheid meer volgens het dubbele van genoemd tarief; b. het gas en de electrische stroom aangewend voor huishoudelijk en industrieel gebruik gezamenlijk, waar- voor geen afzonderlijke meter voor het industrieel gebruik aanwezig is, en ter beoordeeling van Burge- meester en Wethouders, volgens het tarief der Gas- verordening en der Electriciteitsverordening. Bij levering echter boven het in de voorgaande ar- tikelen toegestaan minimum bedrag, vermeerderd met 90 pCt. van het verbruik in de overeenkomstige maand van het vorige jaar boven dit minimum bedrag, wordt het dubbele tarief der verordeningen berekend.

Raadsnotulen Heemstede | 1917 | | pagina 12