42 12 Juni 1917. 3 Algeraeene bepalingen. Art. 5. Met afwijking van het bepaalde in de gasverordening en de electriciteitsverordening zijn Burgemeester en Wethouders bevoegd, indien daarvoor naar hun oor- deel termen aanwezig zijn, zooals bij niet betaling van de krachtens deze verordening opgelegde boete binnen den door hen bepaalden termijn, een verbrui- ker geheel van toevoer van gas of electrischen stroom af te sluiten. Art. 6. Voor de toepassing van deze verordening wordt verstaan onder maand het tijdvak liggende tusschen twee opeenvolgende meteropnemingen onder normaal verbruik het verbruik in de overeen- komstige maand van het voorafgaande jaar, zooals dit nader door den Directeur der Gemeente Gas-, Duin- water en Electriciteitsbedrijven zal worden vastgesteld. Indien het verbruik over die maand niet tot vergelij- king kan dienen, geschiedt de vaststelling door ge- noemden Directeur met inachtneming van de in aan- merking kornende gegevens. Tegen de vaststelling door den Directeur staat aan den verbruiker geduren- de veertien dagen schriftelijk beroep op Burgemees- ter en Wethouders open. Art. 7. ln zeer bijzondere gevallen kan door Burgemeester en Wethouders van het bovenbepaalde worden afgewe- ken. Art. 8. Deze verordening treedt in werking met ingang van Juni 1917 en voor iederen verbruiker op het tijdstip, waarop de maandelijksche opneming van de meteraanwijzing heeft plaats gehad. De buitengewone regelen ten aanzien van het gas-^ verbruik vastgesteld bij raadsbesluit van 9 Februari 1917 en gewijzigd bij raadsbesluit van 9 Maart 1917 worden geacht voor iederen gasverbruiker te zijn in- getrokken op het tijdstip, waarop deze verordening in werking treedt.

Raadsnotulen Heemstede | 1917 | | pagina 13