45 DUURTETOESLAGr. 12 Juni 1917. De Raad der gemeente Heemstede Gezien een voorstel van Burgemeester en Wethou- ders, dd. 8 Juni 1917, en het daarop ingediende amen- dement van het Raadslid j. van der Plas BESLUIT I. lo. Aan personen in vasten dienst der gemeente of voorzien van eene voorloopige of tijdelijke aan- stelling of van een bewijs van aanneming in gemeen- îedienst, over wier werktijd de gemeente ten volle beschikt, een tijdelijken toeslag op hun salaris of loon te verleenen en wel a. aan hen, die de zorg hebben voor een wettig gezin, f 208.per jaar benevens f 26.voor ieder van de wettige kinderen beneden 15 jaar b. aan hen, die niet de zorg hebben voor een wet- tig gezin f 104per jaar 2o. aan personen in vasten dienst der gemeente of voorzien van eene voorloopige of tijdelijke aan- stelling of van een bewijs van aanneming in gemeen- tedienst, over wier werktijd de gemeente niet ten volie beschikt, worden zooveel zestigste gedeelten van de bedragen onder a en b vermeld, naar gelang zij wel of niet de zorg hebben voor een wettig gezin, boven hun salaris of Ioon uitgekeerd als tijdelijke toeslag, als zij uren per week in dienst zijn. II. Door het Rijk toegekenden of eventueel toe te kennen duurtetoeslag in mindering te doen strekken van den toeslag toegekend krachtens dit besluit lli. Te bepalen a. dat het onder lo en 2o omschrevene wordt geacht in werking te zijn getreden op 1 April 1917 en zal gelden tot 1 April 1918; b. dat, indien man en vrouw beiden in dienst der gemeente zijn, de toeslag slechts eenmaal en wel aan den man zal worden uitgekeerd c. dat het raadsbesluit van 7 December 1916 be- treffende duurtetoeslag voor kinderen wordt geacht te zijn vervallen met ingang van 1 April 1917, zullende krachtens dat besluit na dien datum uitgekeerde duur- tetoeslag in mindering worden gebracht van den toe- slag toegekend krachtens dit besluit. Gedaan ter openbare vergadering van den 12 Juni 1917. De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1917 | | pagina 23