51 31 Juli 1917. Voor de daarop volgende 25 K.W.U. de tienvoudige prijs. Zij. die dit maximum overschrijden, worden gestraft met afsluiting van allen toevoer of geldboete van ten hoogste f 100. Gas en Eiectriciteit voor industrieel gebruik. Art. 3. a. Voor industrieele doeleinden te beoordeelen door Burgemeester en Wethouders wordt 75 pCt. van de normaal verbruikte hoeveelheid gas in de overeen- komstige maand van het vorige jaar toegsstaan. Deze hoeveelheid wordt berekend tegen een prijs van 13 cent per M3. Bij oversc'nrijdin'g van het toegestane verbruik wordt een prijs van 26 cent per M3 in rekening gebracht b. Voor industrieele doeleinden, te beoordeelen door Bargemeester en Wethouders, wordt 75 pCt. van de normaal verbruikte hoeveelheid electriciteit in de overeenkomstige maand van het vorige jaar toege- staan. Deze hoeveelheid wordt berekend volgens het ta- rief der Electriciieitsverordening. Bij overschrijding van het toegestane verbruik wordt het dubbele van den prijs volgens genoemd tarief in rekening gsbracht. Aan die bedrijven, waaraan door de Rijkskolendis- tributie een hooger percentage dan 75 pCt. aan vaste brandstoffen wordt toegestaan, kan door Burgemeester en Wethouders eveneens een grootere hoeveelheid gas of electriciteit ter beschikking worden gesteld. Gas en Electriciteit voor gemengd gebruik. Art. 4. Voor huishoudelijk en industrieel gebruik gezamen- ijk, waarvoor geen afzonderlijke meter voor het in- dustrieel gebruik aanwezig is. en ter beoordeeling van Burgemeester en Wethouders, wördt 75 pCt. van de normaal verbruikte hoeveelheid gas of electriciteit in de overeenkomstige maand van het vorige jaar loegestaan. Van dit verbruik worden de volgens de artt. 1 en 2 toegestane hoeveelheden gas of electriciteit beschouwd

Raadsnotulen Heemstede | 1917 | | pagina 10