51 31 Juli 1917. als te hebben gediend voor huishoudelijk gebruik en als zoodanig in rekening gebracht. Het meerdere verbruik wordt als industrieel gebruik in rekening gebracht. Bij overschrijding van het toegestane verbruik wordt in rekening gebracht Voor de eerste 10 eenheden het dubbele van den prijs volgens de tarieven bedoeld in alinea 2 van dit arlikel. Voor de daaropvolgende 25 eenheden het tienvoudige van den prijs volgens bovengenoemde tarieven. Zij, die dit maximum overschrijden, worden gestraft met afsluiting van allen toevoer of geldboete van ten hoogste f 100. Algemeene bepalingen. Art. 5. Met afwijking van het bepaalde in de Gasverorde- ning en de Electriciteitsverordening zijn Burgemeester en Wethouders bevoegd, indien daarvoor naar hun oordeel termen aanwezig zijn, zooals bij niet betaling van de krachtens deze verordening opgelegde boete binnen den door hen bepaalden termijn, een verbrui- ker geheel van toevoer van gas of electrischen stroom af te sluiten. Art. 6 Voor de toepassing van deze verordening wordt verstaan onder maancL het tijdvak liggende tusschen twee op- eenvolgende meteropnemingen, onder normaal ver- bruik het verbruik in de overeenkomstige maand van het voorafgaande jaar, zooals dit nader door den Di- recteur der Gemeente Gas-, Duinwater- en Electrici- teitsbedrijven zal worden vastgesteld. lndien het verbruik over die maand niet tot verge- lijking kan dienen, geschiedt de vaststelling door ge- noemûen Directeur met inachtneraing van de in aan- merking komende gegeveas. Tegen de vaststelling door den Directeur staat aan den verbruiker gedurende 14 dagen schriftelijk beroep op Burgemeester en Wethouders open.

Raadsnotulen Heemstede | 1917 | | pagina 11